MAIN-HEADER
14.04.2024 13:25:54
Navigace
Reklamní místo pro vás 1
Napište nám přez kontaktní formulář
více informací­ po kliknutí­ na banner
CSET-kontaktni_formular
Statistiky webu
NÁVŠTEVNOSŤ WEBU :
Hiearchie článků
Rozcestník » Battlefield 3
Články: Battlefield 3
BF3 BETA bude poskytována skrze Origin, říká EA podpora

Uživatel fóra ze stránky Battlefieldo.com, Fliptaku, nebyl dostatečně spokojen s informacemi, které jsme dostali ohledně BETY pro Battlefield 3 a tak se vyptával na EA podpoře....

 

-> Celý článek zde <-


Zemětřesení i v multiplayeru?

V rozhovoru pro magazín PSM3 potvrdil hlavní multiplayerový designer Lars Gustavsson, že zemětřesení které jsme viděli v SP bude možné dostat i do multiplayeru.

 

-> Celý článek zde <-


Další náznaky, že BF3 se na Steamu neobjeví

Otázka posledních měsíců „bude BF3 na Steamu?“ je stále nezodpovězena. Avšak nyní se nám dostává další indícií, které značí, že asi opravdu nebude.

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 Alfa Test – HW specifikace a FAQ v CZ

Dnešním den byl odstartován uzavřený test pro Battlefield 3 Alpha Trial. Do tohoto testu mohou jen pozvaní jedinci, avšak pokud chcete mít šanci (i když malou), tak na stránce Battlefield.com začněte odebírat jejich Newsletter a aktualizujte si svůj Veterán status co to jen jde. I přesto všechno jsou hráči vybíráni náhodně a také budou náhodně publikovány i klíče, které Vás do tohoto testu dostanou. Publikovány budou jak na oficiální FB stránce, tak skrze oficiální Twitter apod.

 

-> Celý článek zde <-


POZOR na podvodné stránky a další lákadla na BETU BF3!

Poslední dobu se hojně šíří podvodné stránky lákající na BETU pro Battlefieldu 3. Všechno je to podvod! Klíč nezískáte tím, že si ho někde koupíte a rozhodně ne na těchto stránkách. Informace o BETĚ získáte skrze oficiální kanály EA a DICE, jako je FB či Twitter. Můžete také sledovat náš web a vše se včas dozvíte!

 

-> Celý článek zde <-


Obrázek „Poznej svého vojáka“

Na internetu začíná kolovat obrázek (tedy spíše render) 4 povolání pro americké jednotky z multiplayeru Battlefieldu 3. Obrázek se jmenuje „Poznej svého vojáka“ a popisuje nám povolání Assault, Engineer, Support a Recon pro americkou armádu.

 

-> Celý článek zde <-


Kooperační kampaň v BF3 pro 2 hráče a 10 map

Informace, že kooperační kampaň bude mít 10 map (misí) a bude pouze pro 2 hráče není úplná novinka a je známá z období konání veletrhu E3. Přesto se po internetu šíří velmi rychle (díky magazínu PSM3, psali jsme o něm zde) a tak ani my nezapomíná Vám, našim návštěvníkům, tuto informaci sdělit/připomenout.

 

-> Celý článek zde <-


Helikoptéry Blackhawk a Apache v Battlefieldu 3 neuvidíme

Dle posledních Tweetů od Demize99 v Battlefieldu 3 neuvidíme helikoptéry Blackhawk ani Apache. Důvod je ten, že Mariňáci tyto helikoptéry nepoužívají. Jaké náhrady bude mít místo nich není jisté, protože DICE zatím neuzavřelo jaká vozidla tam budou a tak je to tedy ve hvězdách co získáme místo nich. Možné alternativy jsou

 

-> Celý článek zde <-


4 High-Res concept-arty povolání z Battlefieldu 3

Na jednom web zaměřeném na BF3 byli objeveny a publikovali 4 High-Res concept-arty představující povolání z Battlefieldu 3. Stejné obrázky, ale v nižším rozlišení, jsme tu měli již dříve z magazínu PSM3.

 

-> Celý článek zde <-


Žádné ModTools, rozdílné animace v SP a MP, kampaň nebude mít politicky založený příběh

Během posledních dnů se vyrojilo spoustu zpráv, které nám nepřináší pořádně nic nového a vše již je známé. Tedy alespoň našim pravidelným návštěvníkům. Pro Vás ostatní to zde zopakuji a shrnu v jednom článku – přehledně na jednom místě.

 

-> Celý článek zde <-


BF3 – falešné HW nároky; BF3 a Steam; podpora pro Joysticky; budoucnost série BF

Abych tu nepsal několik novinek, které by obsahovaly jen jednu informaci, sepíši jen jednu kde bude vše po kupě. Začneme s tím, že se po internetu rozjela druhá vlna prohlašování hardwarových nároků pro Battlefield 3

 

-> Celý článek zde <-


BF3 billboard

Tyto billboardy se začínají momentálně objevovat ve městě Glasgow ve Skotsku

 

-> Celý článek zde <-


Obrázky ze zaznamenávání pohybu pro BF3

Ea vypustilo 2 obrázky ze zaznamenávání pohybu pro Battlefield 3.

 

-> Celý článek zde <-


BF3 v pořadu švédské televizní stanice TV4

Před pár dny byl Battlefield 3 v reportáži švédské televizní stanice TV4. Nic nového o BF3 se bohužel nezvídáme, ale dostává se nám možnosti nahlédnout znovu do studia DICE a podívat se i na vyvojářské prostředí enginu Frostbite 2. Videa níže nemají české titulky a jsou ve švédštině, to jim však stále neubírá na zajímavosti. Na záznam reportáže se můžete podívat na následujícím videu v článku

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 - Fault Line s komentářem

Sledujte seržanta Blacka a jeho tým amerických mariňáků, kteří se vydávají do nepřítelem okupované části města, aby zachránili nevinné civilisty a zahnali nepřátelskou hrozbu včetně odstřelovače v opuštěném hotelu.

 

-> Celý článek zde <-


Frosbite 2 - článek č.1

Battlefield 3™ předbíhá díky výkonu nového revolučního enginu Frostbite 2 studia DICE svou dobu. Právě tato špičková technologie tvoří základ hry Battlefield 3, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav, řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™.

 

-> Celý článek zde <-


Prezentace enginu Frostbite 2

Engine Frostbite 2 se na výstavě E3 dočkal své vlastní prezentace. Ve více jak minutovém videu bylo ke zhlédnutí, že Frostbite 2 není pouze o úchvatné grafice,
ale také fantastickém audio zpracování a chování jak samotných herních postav, tak i jejich okolí.

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 – Operation Métro, sestřih multiplayerových záběrů

E3 prezentace hry Battlefield 3 byla zahájena videem s názvem Operation Métro, které vůbec poprvé ukázalo, jak bude vypadat multiplayer v Battlefield 3. Ačkoliv jde pouze o sestřih zhruba o 40 sekundách, už nyní je vidět, že na módu pro více hráčů si DICE dalo velmi záležet a příznivci online hraní si budou opravdu spokojeně mlaskat.

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 – Thunder Run Tank, tanková bitva

Na samotný závěr Battlefield 3 předváděčky přišlo možná vůbec to nejlepší. Divákům byla totiž naservírována osmiminutová nijak nesestříhaná a neupravovaná tanková bitva Thunder Run Tank, u níž mnozí u streamu nemohli údivem ani dýchat...

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 bude s českými titulky!

Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že akční pecka Battlefield 3 bude obsahovat české titulky a umožní tak všem hráčům naplno vychutnat poutavý příběh bez ohledu na jejich úroveň znalostí anglického jazyka. Česká lokalizace se s jistotou týká PC verze hry, na platformách Xbox 360 a PlayStation 3 není ještě zcela uzavřena.

 

-> Celý článek zde <-


Frostbite 2 - článek č.2

Frostbite 2 špičková inovativní technologie vytvořená pro battlefield 3 Battlefield 3, poháněný silou nového špičkového enginu Frostbite 2 z dílny studia DICE, předbíhá svou dobu. Tato moderní technologie tvoří pevný základ a zdroj, který hře Battlefield 3 dodává vylepšenou vizuální kvalitu, pocit ohromného rozsahu herního světa, možnosti masivní destrukce okolí, dynamický zvuk a animaci postav s podporou technologie ANT, kterou se pyšní již některé z posledních sportovních her EA SPORTS™.

 

-> Celý článek zde <-


Battlefield 3 - 12 minut z průběhu hry

Podívejte se na kompletní 12minutové video ze hry Battlefield 3 obsahující dosud nezveřejněné záběry!

Společně s námi sledujte nasazení seržanta Blacka a jeho týmu amerických mariňáků, kteří se vydávají do nepřítelem obsazené části města, aby zlikvidovali odstřelovače v jednom z pater opuštěného hotelu.

V tomto videu z Battlefield 3 uvidíte v celé kráse ukázku použití technologie ANT stejně jako velkolepý závěr série Battlefield 3 Fault Line, v němž seržant Black nejprve musí deaktivovat podomácku vyrobenou nálož, utkat se tváří v tvář s atentátníkem a poté se vrhnout do boje proti obrovské nepřátelské přesile.

Akční válečná hra Battlefield 3 z produkce studia DICE vychází letos na podzim.

Pokud si ji předobjednáte ještě dnes, získáte klasické mapy z Battlefield 2 v rámci balíčku Back to Karkand zdarma.

 

-> Celý článek zde <-

Reklamní místo pro vás 4
Napište nám přes kontaktní formulář více informací po kliknutí na banner

CSET-kontaktni_formular
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06.06.2013 20:03
adresa TS3 IP serveru: ts3.cz:9233

10.07.2012 21:53
pro CSET výpis plateb a transakcí za servery http://cset.cz/ba.
..

14.05.2012 16:53
ano jsme tým MoH jenže už to přestali hrát, MoH se přestalo hrát 25.10.2011 **21*

14.05.2012 15:23
paráda.... **5* já myslel že jste tým i na MOH... jj TS nejede, moc s tim programem neumím , jediný co to ted delá je error..error..

14.05.2012 15:17
TS už zase nejede ? **22**

Propagace partnerských webů
Přispějte na náš server kliknutím na GameServers a zasláním částky


VÝMĚNA IKONEK:
counterstrikego.cz uloz.to - sdilej snadno data
Stargate-Game sogbf3.cz
www.battlefield-3.cz
CSET-kontaktni_formular CSET - CZ/SK Elite Team
MAIN-FOOTER
3,051,779 návštěv
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.